ברוכים הבאים

אני שמח שאתם כאן.
מכיוון שאם הגעתם לעמוד זה ובכלל לאתרי, זה מאפשר לי לדעת שאתם מעוניינים להתחיל
במסע האישי שלכם לעבר הצלחה חברתית ולהתחיל לחיות חיים מלאים.
אני מרגיש מחויב לומר לכם, שמעט מאוד אנשים בוחרים לעשות את הצעד זה, מכיוון שהוא דורש הרבה מאוד אומץ והתחייבות.
 
נכון, אולי מהצד כשבוחנים את זה בצורה "פשוטה" זה נראה כאילו ההצלחה החברתית עדיפה הרבה יותר, אך לא כך הדבר לכל האנשים.
תראו, אם תחשבו על כך בהיגיון לשני האופציות יש מחיר -
אם ממשיכים לחיות באותה הדרך של המצב העכשווי - אנחנו ממשיכים את הסבל שסבלנו ממנו שנים רבות, וחיים חיים בלתי מלאים, מלווים בבדידות עצומה והרגשת פספוס וחרטה. מצד שני, האדם אינו נדרש להתחייב ולהשתנות, מה שדורש בכל המקרים הרבה אנרגיה והשקעה, ועצם ההישארות במצב העכשווי, גם הוא כואב, לעיתים עדיף לחלק מהאנשים.
מצד שני, אם משנים את הדרך, ובוחרים לעלות על דרך ההצלחה, אנחנו נדרשים להתחייב, להתמודד ולהגבר על מכשולים שתמיד נמצאים בדרך אל ההצלחה. ובנוסף, גם להצלחה עצמה יש מחיר, מכיוון שנדרשים לרכוש כישורים נוספים כמו מיומנויות חברתיות, נדרשים להתמודד עם סיטואציות שבעבר היוו לנו חוסר נוחות ואף נמנענו מהם ככל האפשר.
אך בסופו של דבר, כאדם שחווה את "שני צדדי המטבע", וכאדם שליווה עשרות אנשים בליווי אישי, ומאות אנשים בסדנאות והרצאות - ההצלחה הרבה יותר משתלמת.
כאשר תצליחו להתגבר על הקשיים החברתיים, הביישנות והחרדה החברתית שעוצרת אתכם כיום - יפתח בפניכם עולם חדש, של אושר, שפע , אהבה עצמית ולסביבה, וביטחון במי שאתם.
אם תחשבו על זה בהיגיון, לא ניתן לקיים "חיים מלאים", כפי שאני קורא לכך, ללא קשרים חברתיים והצלחה חברתית.
כי אם מסתכלים על כך בפרספקטיבה אובייקטיבית, כל תחום בו תרצו להצליח בחייכם, קשור בצורה כלשהי לתקשורת עם אנשים.
בין אם זה הצלחה בתחום העבודה או הקריירה, בין אם זה בתחום הזוגיות והקמת המשפחה, בין אם זה בבריאות הפיזית והנפשית שלכם ( מחקרים רבים מראים על הקשר בין מערכות יחסים טובות לאיכות הבריאות הנפשית והפיזית של האדם) , לתחושת האושר שלכם ( מחקרים נוספים מראים שהאושר האמיתי מגיע מסביבה אוהבת ותומכת),ועוד עוד.
לכן, כשמבינים את ההשפעה של ההצלחה החברתית על התחומים השונים, קשה מאוד שלא לעשות את הצעדים הנדרשים כדי להשיגה, ולא אישית קשה מאוד להבין אנשים הבוחרים לוותר על כך, ולחיות " חצי חיים" , של בדידות סבל וחוסר אושר תמידי.
החזון שלי הוא שלכל אדם באשר הוא המוכן להשקיע את המאמץ הדרוש וההשקעה הנדרשת, יהיו את הכלים שיסייעו לו להצלחתו. ואני מאמין בכל ליבי, שלכל אדם יש את כל היכולות להשיג את מטרותיו. ובהמשך לכך חשוב לי לפנות אליכם, ולומר לכם שוב שעצם כך שאתם בוחרים להתחיל בתהליך שלכם, זה לא מובן מאליו כלל ואני מברך אתכם על החלטתם.
על מנת שאני אוכל לסייע לכם בצורה הטובה ביותר, ברצוני להבין יותר טוב היכן אתם נמצאים היום, מהו מצבכם ובאיזה שלב אתם במסע להצלחה החברתית שלכם , בכדי שאוכל להעניק לכם את הפתרונות הטובים ביותר, הכלים היעילים ביותר המותאמים לכם, ואת תמיכתי באופן המדויק ביותר.
לצורך זאת, הכנתי עבורכם שאלון, שיסייע לכם להבין טוב יותר היכן את נמצאים היום, ובהתאם לכך, אוכל להציע לכם את הפתרונות הטובים ביותר. לאחר שתמלאו שאלון זה, אשמח לקבוע אתכם שיחת ייעוץ טלפונית אישית ( בהתאם לזמן ולמקום פנוי), ונוכל יחד ליצור את תוואי הדרך להצלחתכם.

קראו כל אחת מהאמירות הבאות בעיון, וסמנו את התשובה הנכונה ביותר עבורכם בטור המתאים (סמנו תשובה אחת בלבד בכל שורה).

  • השאלון מנוסח בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, ומיועד לשני המינים

  • שאלון זה אינו מיועד לשמש תחליף לייעוץ, לאבחון או לטיפול פסיכולוגי או רפואי בשום פנים ואופן.

הורידו את השאלון מהכתובת הבאה - לחצו כאן להורדת השאלון

מאחל לכם הצלחה רבה,

ומחוייב להצלחה החברתית שלכם,

מתן.